1 |
Portland SLSC |
Team A
|
Andrew Trewavis, Marcus Merryfull, James Terrance
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Elwood LSC |
Team A
|
Benjamin Herdman, Rachael Rylance, Tom Lewis
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Joel Di Trapani, Jonathan Hagan
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Barwon Heads 13th Beach SLSC |
Team A
|
Ryan Wilson, Jake Pownall, Holly Howden-Crhak
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
caves white
|
Liam Kleyn, Oliver Kleyn
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Ryan Gaylard, Kane Domio
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team A
|
Rhys Treloar, Alex Judd, Scott Ivey
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Kiama Downs SLSC |
Team A
|
Bradley Honey, Blair Joynson, Nathan Foster
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Scott Wheeler, Liam Christie
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
South Maroubra SLSC |
Marlins
|
Damien Woods, Bradley Ellison, David Dubois
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Catherine Hill Bay SLSC |
Gold
|
Jacob Black, Jacob Willner, Max Gazzard
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Hughes
|
Kane Hughes, Corey Lewis, Sophie Gollan
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Andrew Kelckhoven, Spencer Moncrieff
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Queenscliff SLSC |
Selossauges
|
Andrew Selosse, Elliot Yandle, Harry Yandle
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Curtis Sealy, Michael Mills
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
David Arnold, Trent Cannon
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
South Melbourne LSC |
Team A
|
Ashley Munday, Matthew Wang, Gordon Porter
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Team B
|
Nicholas Fewtrell, Matthew Crago, Nicholas Timm
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
caves maroon
|
Daniel Osborn, Shaun Osborn, Dean Bowmaker
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Elwood LSC |
Team D
|
Joel Hosken, Finley Raaymakers, Georgie Park-Beard
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Mullaloo SLSC |
Team C
|
Megan Bulley, Emmet Grimes, Brodie Edwards
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Jack Kelly, Rian Reynolds
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Port Noarlunga SLSC |
Team A
|
Jamie Rose, David Lowrey, Maxwell Rogers, Aidan Rice
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Barwon Heads 13th Beach SLSC |
Team B
|
Genevieve Wild, Darcy Cummins, Justin Burton
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Broadbeach SLSC |
Team B
|
Timothy Wilson, Johnathon Fife
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Zachary Henwood, Isaac Henwood
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
Eaton
|
Joel Eaton, Matthew Anders, Addison Lewis
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team C
|
Dion Pola, Sean Lucas
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Dicky Beach SLSC |
Team C
|
Cooper Woods, Luke Findley
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Alastair Thomas, Ella Cridland, Shaun Leith
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Lorne SLSC |
Team A
|
Georgia Chester, Samuel Ord, Jessica Sincock, Nick Murnane
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Caves Beach SLSC |
caves yellow
|
Mitchell Fisher, Kyle Minors, Evan Ricketts
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Thirroul SLSC |
Turner
|
Andrew Turner, Kyle Mathiesen, Steven Robson
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Robyn Bulley, Thomas Hillen, Liam Rogers
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
South Maroubra SLSC |
Sharks
|
Alexander Shaddock, Kelly Nichols, Rhys Jones
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Joshua Middleton, Robert Shillam
|
Heat 5 |
0 |
|
8 |
Elouera SLSC |
DACs
|
Matthew Thompson, Rowan Emmerson Franke
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Mullaloo SLSC |
Team A
|
Jack Vermeulen, Declan De Mamiel, Joshua Bull
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Sunset Beach SLSC (NZ) |
Sunset A
|
Mark Edwards, Shane Edwards, Lola Key
|
Heat 4 |
0 |
|
777 |
Point Lookout SLSC |
Team B
|
Patrick Hagan, Michael Dawes, Georgia Healy
|
Heat 3 |
0 |
|